
digitaal alzheimer café
Alzheimer Café Waalre/Valkenswaard online te volgen
Een café bezoeken vanuit je eigen huiskamer? Dat kan! Wel jammer dat dit nu op deze manier moet maar het is beter dan niets. Via YouTube kun je onder andere kijken naar het café van 27 april jl. We spraken toen met zorgtrajectbegeleiders Yvonne van Duin en Sophia Aerssens over wat het betekent als dementie zijn intrek heeft genomen in je leven. Dan verandert álles.
Met de dementie komen er vele nieuwe contacten waar je mee te maken krijgt. De zorgtrajectbegeleider is er daar één van. Zij is juist degene die probeert om toch nog zoveel mogelijk overzicht in je leven te behouden. Zowel inhoudelijk als wat betreft al die nieuwe contacten met hulpverleners. Het gesprek met Yvonne en Sophia is te bekijken via deze link.
Op ons eigen YouTube-kanaal vind je ook alle andere digitale Alzheimer Cafés:
Je kunt ook de website van Alzheimer Nederland bezoeken. Hier vind je de landelijke online cafés.
Alzheimercafé Valkenswaard/Waalre is een activiteit van Alzheimer Nederland en wordt mogelijk gemaakt door een team van vrijwilligers en dankzij bijdragen van de gemeenten Waalre en Valkenswaard. De digitale vorm is tot stand gekomen met dank aan Schaffels Advies en Projectmanagement. Wil je graag steeds persoonlijk geïnformeerd worden over onze activiteiten? Neem dan contact op met Maria van Engelen (tel. 06 – 25 76 24 01 en email [email protected])
