De eerste match!
De eerste match!
27-10-2016
Afgelopen week heeft de eerste match op www.goedvoormekaarwaalre.nl daadwerkelijk tot actie geleid. Rein van Duivenboden heeft bij een inwoonster 2 lampen vervangen omdat het op een trap staan niet meer veilig was voor haar. Op de foto zie je Rein in actie.
Uiteraard kun je ook voor je buurman/buurvrouw, vader/moeder, vriend/vriendin, opa/oma of iemand anders een hulpvraag online plaatsen en je hulp aanbieden! Ga naar www.goedvoormekaarwaalre.nl.
Je kan van ouderen leren
“Mijn naam is Toos van Roij, 74 jaar en woon in Aalst. Ik vind het heel belangrijk om iets voor een ander te doen. Ik ben heel mijn leven druk geweest, kwam uit een groot gezin. En daar hebben we altijd moeten aanpakken, dus dat ben ik gewend. Ik was jong toen mijn moeder overleed. Mijn tweede moeder was gezinsverzorgster, en ik heb ook altijd in de verzorging gewerkt. Inmiddels ben ik al 14 jaar met pensioen, waarna ik nog een aantal jaar als oproepkracht heb gewerkt. Na mijn pensioen ben ik met vrijwillige thuiszorg begonnen om de mantelzorg te ontlasten. Daar kende ik Goed voor Mekaar Waalre van. Toen was er een oproep voor begeleid vervoer, en ik dacht: Nou dat is iets voor mij! Zodoende ben ik erin gerold. Ik doe het met liefde en plezier, ik ben blij dat ik het heb.
Lees het verhaal