Maria gaat voor de match!
De eerste match!
21-11-2016
"Voor de Seniorenraad hadden we dringend een notulist nodig," vertelt Maria van der Sar. Zij is vijf jaar bestuurslid van de Seniorenraad en als lid van de kerngroep actief betrokken bij Goed voor Mekaar Waalre. "Ik ging achter de computer zitten, maakte een account aan en plaatste de vacature voor notulist op de site www.goedvoormekaarwaalre. Nog dezelfde dag ontving ik een positieve reactie."
Vrijwilligerswerk
Regelmatig stonden er berichten over GoedvoormekaarWaalre in de media. Ook Truus zag die berichten en besloot om eens op de site te kijken. "Sinds kort ben ik met pensioen en ik zocht vrijwilligerswerk dicht in buurt dat aansloot bij wat ik vroeger heb gedaan. Jarenlang was ik ambtelijk secretaris van de Ondernemersraad van het Maxima Medisch Centrum in Eindhoven. Om die reden en omdat het eenmalig was, viel mijn oog bij het bekijken van de vacatures op die van notulist," verduidelijkt Truus.
Match
Via de site stuurde Truus een mailtje naar Maria om haar te laten weten dat ze was geïnteresseerd. Vervolgens hebben Maria en Truus met elkaar afgesproken om verder kennis te maken. "Van tevoren had ik me nooit gerealiseerd dat er ook zulke vacatures op GoedvoormekaarWaalre.nl staan," merkt Truus op. Volgens Maria moeten we leren om te vragen. En als we iets vragen om het dan ook heel concreet te formuleren. Niet, ik zoek iemand voor de boodschappen, maar ik zoek iemand die voor mij op iedere woensdag de zware boodschappen wil doen. "Op die manier is het voor de hulp aanbieder duidelijker en is de kans op een match veel groter," vindt Maria. Benieuwd hoe de match tussen Maria en Truus is afgelopen? Truus heeft de vergadering van de Klankbord van de Seniorenraad naar ieders tevredenheid genotuleerd en is verdere samenwerking in de toekomst mogelijk.
Oproep
Heeft u ook een match gevonden op GoedvoormekaarWaalre.nl en vindt u het leuk om anderen hiermee te inspireren door uw verhaal in De Schakel te delen? Stuur dan een mail naar communicatie@waalre.nl en we nemen contact met u op.